Главная 💰 СтаттіУА 💰 Як з розумом розподілити витрати

Як з розумом розподілити витрати

4,5 rating based on 521 ratings

???Де взяти гроші до зарплати???
Як з розумом розподілити витрати

Напевно у кожного були ситуації, коли до наступної зарплати ще далеко, а грошей залишилося мало або зовсім порожній гаманець. Таке часто трапляється з людьми, якщо вони не вміють правильно розподіляти свій бюджет або купують абсолютно непотрібні речі і продукти.

Сьогодні ми з вами розглянемо кілька правил, які допоможуть вам правильно розподілити свій бюджет, щоб у вас завжди були в наявності гривні або долари.

Завжди строго плануйте свої витрати!

 1 3

Навіть якщо у вас в магазині виникло спонтанне бажання придбати якусь річ, купівлю якої ви раніше не запланували, постарайтеся відмовитися від її придбання. Якщо вона вам вже сильно сподобалася, то покупку можна запланувати на наступний раз. Найкраще заздалегідь складати список речей і продуктів, які ви збираєтеся купувати, і беріть з собою відповідну суму грошей — це допоможе вам більш дбайливо поводитися зі своїми грошима.

Покупки повинні бути по кишені!

Ви повинні чітко зрозуміти для себе, що ви можете дозволити купити на вашу зарплату, а що — ні. Ви ж не маленька дитина, яка може зажадати від батьків дорогу іграшку, навіть не знаючи, з якими труднощами їх потрібно заробляти, проте навіть дорослій людині інколи хочеться ненадовго поринути у дитинство, для таких цілей і були придумані швидкі кредити.

Слід пам’ятати, що кредит завжди потрібно повертати, тому не потрібно брати гроші у великих кількостях, щоб це не призвело до поганих наслідків. Кредити, якщо ними не вміти користуватися або брати постійно, можуть довести до фінансового краху.

Заздалегідь розподіліть витрати!

Якщо на роботі вам видають зарплату готівкою, то слід негайно розподілити відповідно до ваших можливостей, необхідно відкласти кошти на оплату комунальних послуг, одягу, продуктів харчування і майбутнього відпочинку.

Також можна передбачити форс мажорні ситуації, для яких можна відкласти невелику суму з ваших доходів. Гроші краще покласти в скарбничку і не чіпати їх до самого крайнього випадку.

Знижки та акції!

 2 1

В наш час у світі торгівлі існує велика конкуренція, тому різні компанії завжди роблять знижки на ті чи інші товари, намагаючись перетягнути клієнтуру у своїх конкурентів. Так чому не скористатися такою чудовою нагодою придбати необхідний товар або послугу зі знижкою. У мережі є безліч додатків і сайтів, які відстежують знижки на будь-які товари — вам просто треба навчитися ними користуватися і завжди бути в курсі, де і коду будуть продавати акційні товари.

Можна замінити звичні товари!

Щоб скоротити свої витрати, ви можете замінити кілька звичних для вас товарів на більш дешеві аналоги. В супермаркетах чи на вулиці часто роздають буклети, в яких пропонують послуги і товари зі знижкою, вам навіть не потрібно буде їх шукати. Якщо всі покупки робити грамотно, то ви побачите, що заощадили досить значну суму, тим більше, що це не зажадає від вас особливих зусиль.

Ведіть облік витрат!

Прекрасною можливістю більш дбайливо витрачати гроші — є відстеження власних витрат. Можна завести на комп’ютері окремий документ куди строго записувати всі витрати. Якщо через тиждень ви подивіться на ваші записи в цілому, то будете здивовані кількістю покупок, які вам абсолютно не потрібні. Кілька зайвих чашок кави або кілограм пряників можуть вас поправити, а ваш гаманець — навпаки, стане більш худим. Кави завжди можна напитися в офісі, куди його купують ваші роботодавці, якщо, звичайно, вони не повні жмоти:)

Економія і ще раз економія!

Багато речей, які ви вирішили викинути, можна відремонтувати, а вечеря, приготований своїми руками, буде нічим не гірша від тої, за яку ви віддасте велику суму в ресторані. Розваги в дорогих пабах і нічних клубах можна іноді замінити походом в театр або в музей, що буде набагато дешевше, а головне корисно.

Де взяти гроші?

3 1

Це одвічне питання. Можна заробити важкою працею, яка не завжди окупається. Можна правильно розраховувати свої витрати, що буде набагато простіше, ніж працювати 24 години на добу. Якщо у вас виникла необхідність десь дістати грошей до зарплати, то ви завжди можете скористатися послугами мікрокредитних організацій! Все, що вам потрібно — це кілька хвилин часу і мінімальний набір документів. Ніяких походів в далекі банки або офіси! Все на місці і прямо зараз! Суму швидкого кредиту і термін погашення ви визначаєте самі. Вперед за новими покупками і пам’ятайте, грошима потрібно користуватися обережно, особливо тими, які ви бере в кредит! Бажаємо вам удачі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *